Szanowni Państwo,
Koleżanki i Koledzy,

Pomysł zorganizowania konferencji dotyczącej problemów prawnych i marketingu praktyki weterynaryjnej narodził się w mojej głowie dość dawno. Początkowo w program konferencji typowo o tematyce weterynaryjnej wplataliśmy pojedyncze wykłady prawne, jednak nadszedł czas aby temu zagadnieniu poświęcić więcej czasu i uwagi. O ile wielu z nas, wolnopraktykujących lekarzy weterynarii zdaje sobie sprawę z konieczności profesjonalnego poszerzania swojej wiedzy merytorycznej, to o tyle wiedza dotycząca prowadzenia praktyki weterynaryjnej, zarządzania nią oraz stawianiu czoła problemom prawnym, nabywana jest empirycznie, poprzez doświadczenia pozytywne i negatywne. Czas aby to zmienić, i do zarządzania praktyką weterynaryjną podejść jak najbardziej profesjonalnie.

Program konferencji został stworzony w oparciu o realne problemy z którymi lekarze weterynarii spotykają się na co dzień. Odpowiedzią na te problemy będą gotowe rozwiązania, przedstawiane przez naszych wykładowców – osób niezwykle doświadczonych w swoich dziedzinach!

Mam nadzieję że 9 marca we Wrocławiu spotkamy się w szerokim gronie, a konferencja ta zapoczątkuje szereg spotkań o podobnym charakterze.

dr hab. Artur Niedźwiedź, prof. nadzw.

Więcej informacji na stronie: Forum Prawne lek wet

Oraz w zaproszeniu: Zaproszenie Forum Prawne 2019