• Plakat
    Plakat
  • Program spotkania
    Program spotkania

Zapraszamy na otwarcie Centrum Diagnostyki Ortopedycznej Koni

Szanowne Koleżanki,
Szanowni Koledzy,


Mam przyjemność zaprosić Koleżanki i Kolegów lekarzy weterynarii zajmujących się na co dzień leczeniem chorób koni na otwarcie Centrum Diagnostyki Ortopedycznej Koni ( Centrum B+R), które odbędzie się w dniu 26 listopada 2017 r.

Nasza placówka będzie wyposażona w scyntygraf i rezonans magnetyczny- dwie bardzo zaawansowane metody diagnostyki obrazowej w chorobach, zwłaszcza ortopedycznych u koni. Uczestnicy spotkania będą mieli okazję wysłuchać wykładów, bardzo znanej i cenionej na Świecie, profesor Renate Weller na temat wskazań, przydatności oraz ograniczeń zastosowania scyntygrafii oraz wykładów, jednego z najbardziej doświadczonych konsultantów badań rezonansowych w Niemczech, doktora Thorbena Schulze na temat wskazań, przydatności oraz ograniczeń zastosowania rezonansu magnetycznego. Ponadto w planie jest panel dyskusyjny o przypadkach klinicznych, demonstracja obiektu oraz poczęstunek.
Dzięki wsparciu firmy MEDIVET wykłady będą prowadzone w języku angielskim z polskim tłumaczeniem symultanicznym.
Udział w konferencji jest bezpłatny
Osoby zainteresowane proszone są o potwierdzenie udziału u naszej koleżanki dr Katarzyny Marchewczyk (nr.tel. +48 512 584 231, email.
k.marchewczyk@klinika-konie.com.pl

Osoby, które biorą odział w organizowanej u nas konferencji radiologicznej VetPD (24-25.11.2017), proszone są również o potwierdzenie uczestnictwa w niedzielnym spotkaniu.

W zasadzie rozpoczynamy już w sobotę, bezpośrednio po zakończeniu konferencji radiologicznej vetPD, tj około godziny 19:00. Czekać na nas będzie kolacja sponsorowana przez firmę DECHRA. Po kolacji będzie czas na zabawę i integrację przy otwartym barze.

Poniżej przesyłam szczegółowy program niedzielnego spotkania.

Z wyrazami szacunku

Maciej Przewoźny DVM PhD

Equi Vet Serwis
GSM +48 600 855 362
m.przewozny@klinika-konie.com.pl